Ünye Turizm Danışma Bürosu

PLAJLAR

Kıyıları siyah kum ile çevrili olan Ünye sahili, denizi ve plajlarını, Ünye girişi Akçay Mevkii'nden başlayarak yol boyunca  görmeniz mümkündür.


UZUNKUM PLAJI

ünye uzunkum plajı ile ilgili görsel sonucu

Gerçekten oldukça uzun bir alanı kaplayan ve en çok bilinen plaj olma özelliğine sahip olan bir alan. Bir kısmında aynı zamanda kiralayabildiğiniz evlerin bulunduğu çamlıktan yaklaşık 250 metre ileride başlayan plaj.

 

KADINLAR PLAJI

Gölevi Mahallesi’nde  sadece kadınlara özel bir plaj olup, 17 dönüm arazi üzerinde konumlanmıştır. Plaja giriş ücretlidir. Burada arkadaşlarınızla veya ailenizle birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.


ÇINARSUYU TABİAT PARKI VE PLAJI

ünye çınarsuyu plajı ile ilgili görsel sonucu

Terme/Samsun yolunda merkeze 5 kilometre uzaklıkta bulunan alan,  eşsiz bir doğaya ve görselliğe sahiptir. Burada hem plaj, hem kamp, hem de mesire alanları bulunmaktadır. Burası doğal, güzel bir yaşam alanıdır.


KAVAKLAR MAVİ DENİZ PLAJI

Fotoğraf açıklaması yok.

Keş Köyü kavaklar mevkinde deniz sporları, plaj voleybolu, oyun salonu, masa tenisi, fast food, bahçe restoran, plaj bar gibi hizmetlerden yaralanabilir, arkadaşlarınızla veya ailenizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.


KIRK EVLER HALK PLAJI

Feyzi Çakmak Mahallesinde Ünye Otobüs Terminalinin çıkışında yer alan, eşsiz doğa güzelliğine sahip olan  Kırkevler Plajı'nda  denize girmenin keyfini yaşayacaksınız. Burası mavi bayrak ödüllü plajlardan biridir. Denizi temiz ve berraktır.

Atatürk Mah.devlet sahil yolu No:190 (54,86 km)
52300 Ünye, Ordu

Atatürk Mah.devlet sahil yolu No:190 (54,86 km)
52300 Ünye, Ordu